RN73R1ETTP1382D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1382D50
JLCPCB Part #
C2499631
Description
-55℃~+155℃ 13.8kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS