RN73R1ETTP1351C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1351C25
JLCPCB Part #
C2520578
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS