RN73R1ETTP1233D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1233D50
JLCPCB Part #
C4001533
Description
-55℃~+155℃ 123kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS