RN73R1ETTP1182F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1182F50
JLCPCB Part #
C4275606
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS