RN73R1ETTP1181B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1181B50
JLCPCB Part #
C2520651
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS