RN73R1ETTP1152F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1152F50
JLCPCB Part #
C4089517
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS