RN73R1ETTP1100F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1100F50
JLCPCB Part #
C2499365
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS