RN73H2ETTD98R8C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD98R8C50
JLCPCB Part #
C3943039
Description
250mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS