RN73H2ETTD98R8A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD98R8A25
JLCPCB Part #
C4107787
Description
-55℃~+155℃ 250mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS