RN73H2ETTD9882D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD9882D100
JLCPCB Part #
C3923482
Description
250mW 98.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS