RN73H2ETTD9880B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9880B50
JLCPCB Part #
C4217118
Description
250mW 988Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS