RN73H2ETTD97R6F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD97R6F50
JLCPCB Part #
C4342892
Description
250mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS