RN73H2ETTD97R6D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD97R6D100
JLCPCB Part #
C3986958
Description
250mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS