RN73H2ETTD97R6C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD97R6C50
JLCPCB Part #
C3983342
Description
250mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS