RN73H2ETTD9763F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9763F50
JLCPCB Part #
C4026527
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS