RN73H2ETTD9762F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9762F50
JLCPCB Part #
C4069486
Description
250mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS