RN73H2ETTD9761F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD9761F50
JLCPCB Part #
C4182121
Package
1210
Description
250mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS