RN73H2ETTD9760B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9760B50
JLCPCB Part #
C4220450
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS