RN73H2ETTD96R5B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD96R5B50
JLCPCB Part #
C4112486
Description
250mW 96.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS