RN73H2ETTD9650D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9650D25
JLCPCB Part #
C4299121
Description
250mW 965Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS