RN73H2ETTD95R3B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD95R3B50
JLCPCB Part #
C4242561
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS