RN73H2ETTD9533D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9533D50
JLCPCB Part #
C4293855
Description
250mW 953kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS