RN73H2ETTD9532D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9532D50
JLCPCB Part #
C3999712
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS