RN73H2ETTD9532B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9532B10
JLCPCB Part #
C3918381
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS