RN73H2ETTD9531C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9531C50
JLCPCB Part #
C4172156
Description
250mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS