RN73H2ETTD9531B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9531B10
JLCPCB Part #
C4186313
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS