RN73H2ETTD9422F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9422F25
JLCPCB Part #
C4553964
Description
250mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS