RN73H2ETTD9422B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9422B10
JLCPCB Part #
C4081292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS