RN73H2ETTD9420F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9420F50
JLCPCB Part #
C4021601
Description
-55℃~+155℃ 250mW 942Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS