RN73H2ETTD9420B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9420B10
JLCPCB Part #
C3929996
Description
-55℃~+155℃ 250mW 942Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS