RN73H2ETTD9313B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9313B50
JLCPCB Part #
C3985528
Description
250mW 931kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS