RN73H2ETTD9312F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9312F25
JLCPCB Part #
C4161998
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS