RN73H2ETTD9312B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9312B10
JLCPCB Part #
C4284270
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS