RN73H2ETTD9310D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9310D50
JLCPCB Part #
C4319173
Description
250mW 931Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS