RN73H2ETTD9310B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9310B25
JLCPCB Part #
C4327956
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS