RN73H2ETTD9203F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9203F25
JLCPCB Part #
C4162568
Description
250mW 920kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS