RN73H2ETTD9202F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9202F50
JLCPCB Part #
C4108636
Description
250mW 92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS