RN73H2ETTD9200F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9200F50
JLCPCB Part #
C3949183
Description
250mW 920Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS