RN73H2ETTD9200C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9200C50
JLCPCB Part #
C4322523
Description
-55℃~+155℃ 250mW 920Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS