RN73H2ETTD91R0D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD91R0D50
JLCPCB Part #
C3929546
Description
250mW 91Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS