RN73H2ETTD9102A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9102A10
JLCPCB Part #
C4319857
Description
250mW 91kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS