RN73H2ETTD9101F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9101F25
JLCPCB Part #
C3935432
Description
250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS