RN73H2ETTD9101D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD9101D100
JLCPCB Part #
C4195966
Description
250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS