RN73H2ETTD9101A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9101A10
JLCPCB Part #
C4305801
Description
250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS