RN73H2ETTD9092F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9092F50
JLCPCB Part #
C4112133
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS