RN73H2ETTD9092D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9092D50
JLCPCB Part #
C4078824
Description
250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS