RN73H2ETTD9092A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9092A25
JLCPCB Part #
C4351581
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS