RN73H2ETTD9091F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9091F50
JLCPCB Part #
C4136527
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS