RN73H2ETTD89R8C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD89R8C50
JLCPCB Part #
C3918200
Description
-55℃~+155℃ 250mW 89.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS