RN73H2ETTD8981F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8981F50
JLCPCB Part #
C4009515
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS